Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Grand Central Publishing
Damaged
angielski
Wymazany

Camille Logan jest seksualnie i emocjonalnie wykorzystywana przez jej przybranych rodziców. Jedyną osobą, z którą czuje się bezpieczna i której ufa jest jej chłopak - Chu. Gdy życia zaczyna nabierać pozytywnych barw, Chu zostaje brutalnie zamordowany. Zagubiona i opuszczona zaczyna mieszkać z obłąkanym alfonsem - Nutem. Książka opowiada o tym, jak Camille powoli przekonuje się, że jej przeszłość nie musi rzutować na jej przyszłość.

BadSadStory | 2017-07-22
Wymazany | 2013-07-10