Damaged

Damaged
literatura piękna
angielski
Wymazany

Camille Logan jest seksualnie i emocjonalnie wykorzystywana przez jej przybranych rodziców. Jedyną osobą, z którą czuje się bezpieczna i której ufa jest jej chłopak - Chu. Gdy życia zaczyna nabierać pozytywnych barw, Chu zostaje brutalnie zamordowany. Zagubiona i opuszczona zaczyna mieszkać z obłąkanym alfonsem - Nutem. Książka opowiada o tym, jak Camille powoli przekonuje się, że jej przeszłość nie musi rzutować na jej przyszłość.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!