Powiat krakowski. Kraina skarbów. Wydanie 1

Wydawnictwo: Bezdroża
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

chrispu | 2014-03-15

Niewielki objętościowo, kieszonkowy przewodnik wydany w serii "Polska turystyczna". Pozycja idealna dla osób, które chcą poznać najbliższe okolice Krakowa, bez konieczności tachania ze sobą grubych książek i map. Dużą zaletą tego przewodnika jest umocowanie jego kartek (jest to jakby kołonotatnik. Wewnątrz znajdziemy kilka tras turystycznych (piesze, rowerowe, samochodowe) z w marę szczegółowymi ich opisami. Dodatkowo co ciekawsze miejsca są bardziej dokładnie opisywane. Całość uzupełniają mapki (może nie za dokładne ale przydatne w drodze)oraz liczne zdjęcia. A na końcu książeczki jest zbiór informacji praktycznych (noclegi, gastronomia itp.).