Indie. Mapa drogowa

Wydawnictwo: Gizi Map

Skala: 1:3 000 000 Miejsce wydania: Węgry, Budapeszt Opis tytułu: Mapa Indii opracowana przez węgierskie wydawnictwo Gizi Map, wydana ze wzmocnioną, tekturową okładką, która stanowi naturalne zabezpieczenie mapy. Na zewnętrznej okładce umieszczono bardzo ogólną, polityczną mapkę regionu, w którym położone są Indie. Mapa posiada legendę opisaną kilkoma językami, m.in.: angielskim,...

Skala: 1:3 000 000
Miejsce wydania: Węgry, Budapeszt

Mapa posiada legendę opisaną kilkoma językami, m.in.: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, węgierskim, indyjskim, chińskim.
Na mapie znajdziemy takie informacje jak: drogi podzielone na sześć kategorii wraz z oznaczeniami tych ważniejszych i odległościami w kilometrach, przebieg linii kolejowych, granic administracyjnych i państwowych.

Na mapie można zobaczyć ponadto położenie: jezior, bagien, pustyń, a także lotnisk i świątyń oznaczonych różnymi sygnaturami w zależności od wyznania. Poza obszarem Indii, ma pamie uwzględnione zostały: Bhutan, Bangladesz, Nepal, Malediwy, Sri Lanka i Andamany i Nikobary.

źródło opisu: http://bezdroza.pl/

źródło okładki: http://bezdroza.pl/