Rumunia. Atlas turystyczny

Wydawnictwo: Szarvas

eria map oraz atlasów turystycznych Szarvas obejmuje głównie tereny Węgier oraz państw sąsiadujących. Firma ta posiada już ponad 20 letnią tradycję w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju map i atlasów. Mapy te cechują się wysoką jakością wykonania oraz dbaniem o szczegóły na każdym etapie tworzenia. Atlas tę przedstawia Rumunię w dobrej skali 1:500 000. Przejrzysty układ map oraz dodane plany miast największych miejscowości bardzo ułatwiają podróżowanie po Rumunii.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl