Wyspy Kanaryjskie. Archipelag rajskiej przyrody. Przewodnik rekreacyjny. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem
9788324642045

Wyspy Kanaryjskie to prawdziwa "ziemia obiecana" dla poszukujących wytchnienia od codziennej krzątaniny. Oprócz słonecznych plaż możemy tu podziwiać skały zastygłe w przedziwnych kształtach i rajską przyrodę ze smoczym drzewem na czele. Spragnieni wrażeń udadzą się na wycieczkę na wierzchołek wulkanu lub odkryją podwodny świat nurkując w okolicznych zatokach. Tu sezon turystyczny trwa cały rok, a atrakcje zarówno dla ducha, oka, jak i podniebienia przyciągają nawet najbardziej wybrednych podróżników. Starożytni nazywali ten archipelag "Wyspami Szczęśliwymi". Przekonajmy się zatem, czy to prawda.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion