Kim chcesz być? Wybierz zawód najlepszy dla Ciebie

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Praca wykonywana z pasją staje się pasją!Znajdź zawód odpowiedni dla swojej osobowościBądź świadom reguł panujących na rynku pracyCo miesiąc odbieraj nagrodę za zaangażowanie w postaci wypłaty i satysfakcjiZnajdź swoje miejsce na rynku pracy"Tak dla wspólnej korzyściI dla dobra wspólnegoWszyscy muszą pracować,Mój maleńki kolego".Pamiętasz ze szkoły ten wiersz Juliana Tuwima? Poeta dobrze ujął w nim ideę pracy z pasją. W życiu zawodowym nie powinno chodzić tylko o to, by co miesiąc na Twoim koncie pojawiała się wypłata. Ważna jest także satysfakcja i świadomość, że Twoje działania mają sens! Niestety, w pogoni za najlepszym wykształceniem, stanowiskiem oraz lepiej płatną posadą zapominamy często o tej prostej prawdzie - nawet najbardziej prestiżowe zajęcie, do którego nie mamy przekonania, prędzej czy później stanie się dla nas psychicznym obciążeniem.Jeśli jesteś na etapie poszukiwania swojej ścieżki zawodowej: zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku studiów, właśnie opuszczasz mury uczelni, szukasz pracy albo po prostu zamierzasz zmienić profil zawodowy, ten poradnik jest dla Ciebie! Przeczytaj go i zrób zawarte w nim testy, zanim zaczniesz rozsyłać dokumenty aplikacyjne. Gdy odłożysz książkę po skończonej lekturze, będziesz mieć pełną wiedzę o sobie - o Twoim temperamencie, typie inteligencji, predyspozycjach zawodowych. Poszukiwanie wymarzonej pracy stanie się łatwiejsze, szybsze i znacznie bardziej efektywne.Poznaj zależności (oraz ich brak) między rynkiem edukacji i rynkiem pracy.Sprawdź cechy własnej osobowości.Odkryj osobiste uzdolnienia, przydatne zawodowo.Określ własne preferencje i wartości związane z pracą.Uświadom sobie, jakie masz zainteresowania i style poznawcze.Ustal typ temperamentu, jaki Tobą włada.I znajdź pracę właściwą dla siebie!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!