Inwestuj we własny dług. 7 kroków dzieki którym spłacisz kredyt przed terminem i jeszcze na tym zarobisz

Seria: Onepress Exclusive
Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Paweł Chuchmała | 2015-05-29
Przeczytana: 29 maja 2015

Niestaty nie dowiedziałem się nic ponadto co można znaleźć w wielu darmowych artykułach w internecie.

Adam Kopeć | 2012-07-14

Czy masz trud­no­ści ze Swoim długiem?

Nie masz złego długu? Umie­jęt­nie zarzą­dzasz swo­imi finan­sami? Wiesz, że ist­nieje coś takiego jak dobry dług? Wiesz jak spła­cić swój dług? Jeśli tak nie musisz czy­tać dalej. Książka Inwe­stuj we wła­sny dług Sła­wo­mira Śnie­goc­kiego nie jest dla Cie­bie. Jeśli czy­tasz dalej, zna­czy to, że masz trud­no­ści ze swoim dłu­giem i naj­praw­do­po­dob­niej chciał­byś go spła­cić w jak naj­krót­szym cza­sie. Moż­liwe, że nie znasz pojęć dobrego i złego długu i chciał­byś dowie­dzieć się czym różni się dobry dług, od złego długu. Sła­wo­mir Śnie­gocki w swo­jej książce Inwe­stuj we wła­sny dług poświęca wyja­śnie­niu tych pojęć jedy­nie dwie strony . Dokład­niej tym tema­tem zaj­muje się Robert Kiy­osaki – możesz go zoba­czyć na stro­nie Bogaty Ojciec. Możesz też zain­te­re­so­wać się książ­kami, które napi­sał Robert Kiy­osaki, a szcze­gól­nie jego pierw­szą książką Bogaty ojciec, Biedny ojciec.

Jak spła­cisz swój dług?

Sła­wo­mir...

LongWinterNights | 2013-01-28
Przeczytana: 26 stycznia 2013

W tej książce brakło mi informacji jak budować "dobry dług", a nie spłacać "zły". Poza tym bardzo mi się podobało jak książka uświadamia nam, że powinniśmy dążyć do finansowej niezależności i przestać liczyć na państwo, które nie jest w żadnym stopniu naszym zabezpieczeniem przed biedą i nigdy nam nie zapewni dobrego życia.

książek: 2044

Trudno mi ją ocenić, ogólnie jest o tym jak spłacić długi, jak się nie zadłużać. Nie doczytałem do końca, ponieważ takie rzeczy mi sa niepotrzebne ale może komuś się przyda, na pewno brakuje w tej książce info. o Przedawnieniu długów, walce z Bankiem w sądzie kiedy nas oszuka, również nie ma tam napisane jak banki standardowo oszukują klientów, ukrytymi kosztami i klauzulami które pozwalają im z byle powodu zrywać umowę i zajmować cudzy majątek.

Mathias | 2016-02-20

Nic specjalnego. Nie żałuję zakupu (udało mi się ją nabyć za 5zł), ale brakuje tu czegokolwiek specjalnego. Ot, taki artykuł o zadłużonych ludziach.

9magda5 | 2018-01-04
Na półkach: 2018, Ebook, Przeczytane, Posiadam