Treść jest kluczowa. Jak tworzyć powalające blogi, podkasty, wideo, e-booki, webinaria (i inne)

Wydawnictwo: Helion
4 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Łukasz Chrzanowski | 2016-04-14

Bardzo ogólnikowy poradnik, który nic nie wnosi do branży. Doczytałem do 90 s. Szkoda czasu i pieniędzy na tę pozycje. Coś czuje, że kolejna nudna pozycja, która została napisana w celu promowania usług autorów. Szkoda, że autorzy zapomnieli, że najlepszą reklamą szkoleń, jest dobra jakość książki, a nie wyskakujące reklamy na każdej stronie.

Bestsellerka | 2014-01-02

Czytałam tę książkę, gdy rozważałam rozpoczęcie działalności blogerskiej. Jest ona przeznaczona i idealna dla osób planujących aktywną działalność w Internecie i zdobycie "fejmu" oraz wielu czytelników i komentarzy pod postami. Dość sporo kosztuje i nie wiem czy warto aż tyle wydawać na poradnik z radami, które możemy znaleźć w sieci. Z resztą satysfakcja jest znacznie większa kiedy samemu znajdzie się drogę do sukcesu, chociażby w Internecie.

ceha_wb | 2014-11-06
TeeN | 2014-01-27