Wybrzeże Bułgarii i Rumunii. Przewodnik - Celownik

Seria: Przewodnik - Celownik
Wydawnictwo: Helion

Przewodnik-Celownik Wybrzeże Bułgarii i Rumunii to: Atlas wybrzeża Bułgarii i Rumunii 1:500 000 Opisy najciekawszych miejsc w regionie 120 kolorowych fotografii Kuchnia bułgarska i rumuńska Podstawowe informacje krajoznawcze Zwięzłe informacje praktyczne Przejrzysty system odsyłaczy ... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się wybrzeżem Bułgarii i Rumunii, bezbłędnie trafiać do...

Przewodnik-Celownik Wybrzeże Bułgarii i Rumunii to:
Atlas wybrzeża Bułgarii i Rumunii
1:500 000
Opisy najciekawszych miejsc w regionie
120 kolorowych fotografii
Kuchnia bułgarska i rumuńska
Podstawowe informacje krajoznawcze
Zwięzłe informacje praktyczne
Przejrzysty system odsyłaczy
... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się wybrzeżem Bułgarii i Rumunii, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w regionie.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Helion