PreZENter bez tajemnic. Naga prawda o sile słowa i mocy slajdów

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Siła słowa w nurcie ZENNaucz się nawiązywać szczery i trwały kontakt ze swoją publicznością.Poznaj tajniki przemawiania z pasją i wykorzystywania swoich zalet.Dowiedz się, jak zastosować w praktyce proste zasady psychologii.Stosuj zasady ZEN w swoich wystąpieniach i przekonaj się, jak bardzo są skuteczne.Książki o prezentacjach często ograniczają się do omówienia podstawowych kwestii, takich jak kontakt wzrokowy i gestykulacja. Książka Garra jest o wiele głębsza i porusza pewne związane z zen idee, które mogą pomóc prezenterowi w nawiązaniu pełnowartościowego kontaktu z publicznością. To lektura obowiązkowa dla każdego prezentera.Nancy Duarte,prezes Duarte Design i autorka książek Slajd:ologia. Nauka i sztuka tworzenia genialnych prezentacji

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion