jQuery. Tworzenie animowanych witryn internetowych

Wydawnictwo: Helion

Biblioteka jQuery już sześć lat temu szturmem zdobyła rynek frameworków ułatwiających życie projektantom witryn internetowych. Jest lekka, wygodna w użyciu i znacząco skraca czas pracy programistów operujących w JavaScripcie - przy wydatnym poprawieniu efektów ich działań. W dodatku jest darmowa, a jej możliwości dorównują możliwościom płatnego Flasha. Trzeba tylko nauczyć się z niej w pełni korzystać, na przykład by osiągnąć biegłość w animowaniu stron WWW. Do tej pory na polskim rynku wydawniczym nie było pozycji w całości poświęconej zagadnieniom animacji witryn internetowych z użyciem jQuery. Na szczęście dziś jest już dostępna ta książka. Dowiesz się z niej, jak działają poszczególne metody i zdarzenia jQuery. Nauczysz się tworzyć od podstaw animowane banery, rozsuwane, wielopoziomowe menu oraz wyrafinowane galerie fotografii. Przekonasz się też, że zbudowanie kompletnej animowanej witryny (i szablonu takiej witryny) nie przekracza Twoich możliwości, a interaktywne, funkcjonalne formularze to dla Ciebie pestka. No jak? Przecież kusi Cię ta perspektywa!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion