Photoshop Elements 10. Perfekcyjna edycja zdjęć ze Scottem Kelbym

Wydawnictwo: Helion

CZY JESTEŚ GOTOWY NA PRZEŁOMOWĄ KSIĄŻKĘ O PROGRAMIE PHOTOSHOP ELEMENTS?Właśnie w niej dwójka najpopularniejszych autorów zajmujących się fotografią połączyła siły, żeby stworzyć nowe i jeszcze lepsze kompendium wiedzy poświęcone programowi Photoshop Elements 10. Nie znajdziesz tu teoretycznych wywodów na nieistotne tematy. Każda strona zawiera konkretne i potrzebne informacje, podane w atrakcyjnej i przejrzystej formie, gotowe do natychmiastowego użytku! W trakcie lektury dowiesz się, jak wykonać profesjonalny retusz, skorygować kolorystykę oraz zarządzać zdjęciami. Ponadto nauczysz się korzystać z inteligentnych znaczników, formatu RAW oraz filtrów. Zobacz, jak przyjemna może być obróbka zdjęć!Program Elements 10 wyposażony jest w pewne funkcje, których brak Photoshopowi CS5, ale z kolei nie ma w nim kilku zaawansowanych narzędzi, dostępnych właśnie w Photoshopie (takich jak ścieżki, możliwość mieszania kanałów itp.). Jednak dzięki sprytnym sztuczkom, obejściom i nieszablonowym rozwiązaniom proponowanym przez autorów tej książki wiele z tych narzędzi i funkcji uda Ci się z powodzeniem naśladować! Scott Kelby i Matt Kloskowski opracowali poradnik, w którym zawarli najskuteczniejsze i najlepsze pomysły na rozwiązywanie problemów nieustannie poruszanych przez miłośników fotografowania. Znajdziesz tu między innymi:profesjonalne techniki retuszowania portretów, którymi posługują się zawodowcyzasady poprawnej korekcji kolorystyki zdjęcia (będziesz zaskoczony, jakie to proste!)informacje dotyczące obsługi modułu Camera Raw i edytowania w nim zdjęć nie tylko w formacie RAW, lecz także JPEG i TIFF (dowiesz się też, dlaczego wielu profesjonalistów tak bardzo ceni ten moduł jako niezwykle prosty w obsłudze!)techniki wyostrzania, których używają profesjonaliścisekrety błyskawicznego usuwania najczęściej spotykanych mankamentów obrazu, takich jak szum cyfrowy i kolorowe otoczki wzdłuż krawędzi obiektówefekty, o jakie najczęściej pytają miłośnicy fotografii i o wiele więcej!Najlepsze źródło informacji o najnowszym programiePhotoshop Elements 10!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion