Anglia i Walia

Wydawnictwo: Świat Książki
Purson27

Pięknie ilustrowane wydawnictwo, poświęcone dwóm z czterech części Zjednoczonego Królestwa. Anglia to zarówno kosmopolityczny Londyn, jak wiktoriańskie kąpieliska nad kanałem La Manche, Canterbury, Brighton, dom Jane Austen, czy tajemniczy krąg kamienny Stonehenge. Walii do dziś udało się zachować kulturalną odrębność. Celtycka tradycja jest tu wciąż żywa, ujawnia się w języku, obrzędach, świętach i zwyczajach. Fotografie, opisy miejsc, informacje dla turystów.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!