Tajemnica adoracji w mistycznych wizjach Cataliny Rivas

Wydawnictwo: AA
Adorando. Quante grazie e favori celesti si ricevono. Testimonianza di Catalina Rivas
religia
Pina2601

Świadectwo Cataliny Rivas o potężnej mocy modlitwy i adoracji Najświetszego Sakramentu! Książka pełna duchowych skarbów: mistycznych wizji, przesłań, orędzi oraz rozmów z Jezusem i Matką Bożą.

źródło opisu: Wydawnictwo AA, 2013

źródło okładki: Wydawnictwo AA

BiG_m | 2014-03-29
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 29 marca 2014

Koszmar jakiś. Jezus mówi, żeby gdy się modlisz schować się do swojej izdebki, żeby nie robić nic na pokaz, żeby lewa ręka nie wiedziała, co robi prawa, a tu takie rzeczy?
I jeszcze, gdy się pozna prawdę, że hostia to wcale nie Jezus, bo wg prawdziwego 2 biblijnego przykazania nie powinniśmy robić podobizn niczego i im się kłaniać..
A tu takie rzeczy...
Uciekajcie z niej.. mówi Biblia. Tak zdecydowanie, uciekajcie z kościoła katolickiego!! :-p

Nil_Due_Nil_Un | 2013-12-14

Wiele razy mnie chwyciła za serce i poleciały łzy ;) Przecież tak wielu chodzi do Kościoła, przyjmuje Eucharystię a nie wierzy w Boga żywego. Z przyzwyczajenia i codzienności... Gorąco polecam - tak mała książeczka, a tak bogata w piękne przesłanie Jezusa Chrystusa :)

Vemida | 2016-07-06

„To w tabernakulum i w świętej monstrancji czekam na was, aby uczynić was uczestnikami Chwały mojego Ojca, abyście otrzymali płomienie Ducha Świętego, aby pełnym miłości głosem mówić wam o Niebie, które was oczekuje, o Miłości, która na was czeka, o Szczęśliwości, którą wam przyrzekam i którą wam daję.”

Kolejne wizje, kolejne przesłania – tym razem dotyczące Eucharystycznej Obecności Jezusa oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przyznam szczerze, że do tej pory indywidualna Adoracja raczej nie należała do moich religijnych praktyk. Po przeczytaniu tej książki nie tylko poczułam ogromny wstyd, ale też zakochałam się w Adoracji i obecnie jest chyba moją ulubioną formą spotkania z Bogiem. Jeśli komuś za pierwszym przeczytaniem nie spodobała się ta książka, niech da jej drugą szansę – ja tak zrobiłam i absolutnie nie żałuję.

Ilona | 2013-10-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 06 października 2013

Po obejrzeniu spektaklu "Tajemnica Eucharystii", który został zrealizowany na podstawie obajwień Cataliny Rivas, wiązałam duże nadzieje z tą książeczką. Ostatecznie, chyba się nieco zawiodłam, choć oczcywiście znalazło się tu kilka "perełek".

"Przy pewnej okazji, gdy spoglądałam na jednego z naszych braci z Apostolatu, adorującego Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Pan mi wyjaśnił, że pierwszym dobrodziejstwem tej adoracji jest otrzymanie Pokoju. W ten sposób, w każdej trudnej chwili naszych dni możemy stawić czoła z duchowym spokojem. Powiedział, że On każdej duszy, która odpowiada na Jego zaproszenie do adoracji eucharystycznej, odpłaca niezliczonymi dobrodziejstwami ziemskimi i duchowymi"

Karo | 2014-06-18
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Jak odróżnić prawdę od wyobraźni? Mam mieszane uczucia w związku z tą książką, jednakże jeśli zrobić logiczne założenie, że jeśli to jest prosta, niewykształcona kobieta, która nagle zaczyna mówić o rzeczach takich, których nie ma prawa znać, o których nigdy się nie uczyła, to wówczas trzeba zacząć się zastanawiać, że może to prawda?

Cliodne | 2017-11-04
Przeczytana: 22 marca 2015