Transformers 2/1991

Cykl: Transformers (tom 2)
Wydawnictwo: TM-Semic
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Transformers #3-4
komiksy
Tomek

Adrian Jeżak | 2014-09-03
Na półkach: Komiksy
Przeczytana: 03 września 2014

Nim na dobre odłożyłem poprzedni komiks, zabrałem się za kolejny i myślę , że poprzestanę dopiero po przeczytaniu trzeciej i ostatniej z 1991 roku części komiksu. Historia nadal sie ciągnie. Została urwana w bardzo nieoczekiwanym momencie. Już nie mogę się doczekać zakończenia serii.
Nie wiem czemu uważa się czytanie komiksów za dziecinne. Myślę, że to bardzo dobry sposób na ukazanie pewnych trudnych do opisania lub wyobrażenia sobie historii czy scen. Poza tym niektóre z opowieści, zarówno te realne jak i fantastyczne dużo lepiej przyswajają się kiedy mamy ich łatwiejszy obraz przed oczami.
Zachęcam
Adrian Jeżak