Zgłosuj na książki roku 2017

Kompendium wiedzy o handlu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
kompedium, handel
biznes, finanse

Kompendium wiedzy o handlu Kolejny podręcznik-leksykon, skierowany przede wszystkim do licealistów, maturzystów, kandydatów na studia i studentów różnych uczelni wyższych oraz do wszystkich osób pragnących poznać tajniki handlu. Książka składa się z 12 rozdziałów, w których w sposób skondensowany omówiono najważniejsze zagadnienia związane z handlem, w tym m.in.: rolę handlu we...

Kompendium wiedzy o handlu

rolę handlu we współczesnej gospodarce,
specyfikę i zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym,
zarządzanie zasobami ludzkimi i jakością w handlu,
marketing, logistykę i systemy informatyczne w handlu,
handel elektroniczny,
kooperację, internacjonalizację i controlling.

Kompendium stanowi znakomitą podstawę do dalszych studiów, może też służyć jako repetytorium ułatwiające przygotowanie do egzaminu. Autorzy znakomicie łączą w nim prostotę wykładu z profesjonalną wiedzą.

Do głównych zalet książki należą:

syntetyczne omówienie najważniejszych zagadnień,
prosty i zwięzły język,
alfabetyczny wykaz haseł,
hasła na marginesach.

Zespół autorski tworzą pracownicy naukowi i wykładowcy Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem Handlowym Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2008

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6948/kompendium-wiedzy-o-handlu.html

MoonLight | 2016-09-29
Mateusz Nakonieczny | 2013-06-23