Wróżenie z kart klasycznych ze szczyptą zdrowego rozsądku

Wydawnictwo: JK

Wróżenie z kart może być zabawą, relaksem, a może także sprzyjać refleksji nad własnym życiem. Nie należy kart traktować jako wyroczni, warto jednak wziąć pod uwagę rady oraz szanse, które karty odkryją. Może warto z niektórych sugestii skorzystać ?Czasem karty mogą ustrzec przed pułapką losu, czasem dzięki nim uda się uniknąć ryzyka lud dojrzeć jakiś szczęśliwy, niepowtarzalny moment. Niekoniecznie trzeba iść w tym celu do wróżki. Można łatwo nauczyć się samodzielnego stawiania kart. Czy mamy talent wróżbiarski, czy nie trzeba to sprawdzić w praktyce.A warto się o tym przekonać! Głosu intuicji dobrze jest wysłuchać, nawet gdy wydaje się zaskakujący.Kolejna znakomita książka, autorki Run. Magicznego daru Odyna .

Kaśka | 2012-11-11