Zgłosuj na książki roku 2017
teologia, religia, duchowość, Bóg
religia
jagarkar

Ks. Jerzy Szymik, 40 jego studentów i abp Józef Życiński. "Bóg w naszych czasach." to głos środowiska młodych teologów - na tematy związane z wiarą, kształtem współczesności, jej nadziei i zawirowań. Książka wpisuje się doskonale w kontekst ostatniego roku: w nowe impulsy i w nową odwagę uczestnictwa w debatach epoki. Napisana jest przez ludzi młodych dla wszystkich szukających Boga. Stanowi...

Ks. Jerzy Szymik,
40 jego studentów
i abp Józef Życiński.

"Bóg w naszych czasach." to głos środowiska młodych teologów - na tematy związane z wiarą, kształtem współczesności, jej nadziei i zawirowań. Książka wpisuje się doskonale w kontekst ostatniego roku: w nowe impulsy i w nową odwagę uczestnictwa w debatach epoki. Napisana jest przez ludzi młodych dla wszystkich szukających Boga. Stanowi wybór prac zaliczeniowych, pisanych na wykładzie monograficznym z topiki teologicznej u Księdza Profesora Jerzego Szymika.

źródło opisu: Księgarnia św. Jacka, 2005

źródło okładki: http://www.ksj.pl/