Unbalance na Netsu

yaoi
komiksy
japoński
Emi

W najciemniejszym kącie piwnicy, na dnie starej szafy każda rodzina ma głęboko ukryte sekrety... Wciągnięty w niebezpieczną rozgrywkę pomiędzy braćmi, Ryuu Kagaya przekona się, że białe nie zawsze oznacza biała, a czarne - czarne. A pomiędzy tymi dwoma kolorami jest cała gama odcieni szarości. Jacy naprawdę są oschły i niedostępny Yoshito oraz czarujący Shinya? Czy miłość potrafi odmienić człowieka? Przekonajcie się sami!!!

Roksana | 2014-01-02
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 02 stycznia 2014

Po przeczytaniu powyższej mangi nachodzą mnie mieszane uczucia. Jak na mangę Minase Masary, powyższy tytuł nie należy do udanych. Miałam przyjemność przeczytać lepsze mangi autorstwa tejże pani. Fabuła niestety nie należy do ambitnych. Zatem jeżeli liczycie na wartką i pełną zwrotów fabułę, to tutaj jej nie znajdziecie. Postacie są płytkie i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Oczywiście kreska sama w sobie jest ładna, aczkolwiek mam wrażenie, że w każdej mandze Pani Minase, postać uke jest wyraźnie klonowana do większości jej komiksów. Wystarczy przeczytać kilka pozycji aby szybko zauważyć co mam na myśli. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tej mangi to gorąco wam ją odradzam. Chyba, że fabuła i jakość wydarzeń nie jest dla was ważna.