Onozomi no Mama ni

Wydawnictwo: Tokuma Shoten
komiksy
japoński
Emi

[1/Extra] Kaname, chłopak o iście złotym sercu, po śmierci swojego niewiele wcześniej poznanego dziadka wprowadza się do jego apartamentu w ekskluzywnym Toujou. Jego opiekunem w świecie bogatych i zepsutych jest Hidaka, który gotów jest służyć mu w każdy możliwy sposób. [2-4] Poznacie tu trzech całkiem różnych mężczyzn: Reichiego - znanego autora piosenek, Yukihito - zapatrzonego w niego...

[2-4] Poznacie tu trzech całkiem różnych mężczyzn: Reichiego - znanego autora piosenek, Yukihito - zapatrzonego w niego nastolatka i Oono - znajomego Reichiego, rozrywkowego piosenkarza. W związku z wymyśloną na potrzeby tego opisu zasadą - gdzie dwóch się skrycie kocha, tam trzeci dla rozrywki robi zamieszanie - polecam wszystkim, którzy lubią prawie-trójkąty.
[5] Hiroaki chce wzbudzić zazdrość swojej dziewczyny i prosi o pomoc przyjaciela. Nie wie tylko, że ten od dawna go kocha. Hiroaki jest jednak dość rozgarniętym gościem, więc pomimo wylanych przez Yuusuke łez, wszystko skończy się dobrze.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!