Onozomi no Mama ni

Wydawnictwo: Tokuma Shoten
komiksy
japoński
Emi

[1/Extra] Kaname, chłopak o iście złotym sercu, po śmierci swojego niewiele wcześniej poznanego dziadka wprowadza się do jego apartamentu w ekskluzywnym Toujou. Jego opiekunem w świecie bogatych i zepsutych jest Hidaka, który gotów jest służyć mu w każdy możliwy sposób. [2-4] Poznacie tu trzech całkiem różnych mężczyzn: Reichiego - znanego autora piosenek, Yukihito - zapatrzonego w niego...

[2-4] Poznacie tu trzech całkiem różnych mężczyzn: Reichiego - znanego autora piosenek, Yukihito - zapatrzonego w niego nastolatka i Oono - znajomego Reichiego, rozrywkowego piosenkarza. W związku z wymyśloną na potrzeby tego opisu zasadą - gdzie dwóch się skrycie kocha, tam trzeci dla rozrywki robi zamieszanie - polecam wszystkim, którzy lubią prawie-trójkąty.
[5] Hiroaki chce wzbudzić zazdrość swojej dziewczyny i prosi o pomoc przyjaciela. Nie wie tylko, że ten od dawna go kocha. Hiroaki jest jednak dość rozgarniętym gościem, więc pomimo wylanych przez Yuusuke łez, wszystko skończy się dobrze.

książek: 1933
Julia | 2017-09-16