Hidoi Otoko

Wydawnictwo: Aoba Shuppan
komiksy
japoński
Emi

Asou Katsumi to porządny gość. Ma 30 lat, dobrą pracę, spokojne, ustabilizowane życie i... zero kondycji. Tak przynajmniej twierdzi Nagao Daisuke, 20-to letni samolubny, lecz czarujący jegomość, który poderwał go w barze. Musi więc coś o tym wiedzieć. A co konkretnie, to przekonacie się, czytając tę mangę. ;) Dodatkowy chapter traktuje o przyjacielu Daisuke - Kenjim i jego szefie - który...

Dodatkowy chapter traktuje o przyjacielu Daisuke - Kenjim i jego szefie - który planował zaopiekować się swym podwładnym jak synem, jednak nie do końca mu się udało.. co obu im wyszło na zdrowie.

Julia | 2017-09-16
Na półkach: Komiks\manga, Przeczytane