Wyspa baśni

Wydawnictwo: Dreams

Na oceanie wyobraźni
Jest taka Wyspa Baśni.
Zanim sen się pojawi,
szukajmy jej tam właśnie.

Regulamin czytania

Kto chce czytać moje wiersze,
musi nie bać się, po pierwsze,
a po drugie i po trzecie,
sami to na pewno wiecie,
musi być do tego dzieckiem.

Jeśli jesteś takim Ktosiem,
czytaj książkę, bardzo proszę!

~
Autor

źródło opisu: http://dreamswydawnictwo.pl/dla-dzieci/wyspa-basni,produkt39/

źródło okładki: http://dreamswydawnictwo.pl/dla-dzieci/wyspa-basni,produkt39/

yllla | 2014-02-09
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Całkiem fajna książeczka :) Moją opinię oraz zdjęcia znajdziecie tu: http://yllla-cowgowiepiszczy.blogspot.com/2014/01/wyspa-basni-andrzej-zak-recenzja.html#more

Na półkach: Przeczytane, Dreams

Baśniowy świat, pełen wymyślonych przez dzieci rzeczy, pełen zamków, księżniczek i smoków, pełen miłych potworków i upiorów, pełen statków i wody, pełen wróżek, magii, zaklęć i iluzji, pełen wszystkiego co sobie tylko wymarzymy... Któż nie chciałby się znaleźć choć na chwilę w takim miejscu? W miejscu pełnym marzeń i fantazji...

Dzisiaj właśnie w taką podróż Was zabieram. Jest to podróż na samą Wyspę Baśni gdzie istnieje pewne bardzo bajkowe miasteczko, w którym to każda ulica jest zupełnie inna. Jest ulica Poetycka gdzie można kupić wiersze, jest ulica Iluzji pełna czarów, jest też ulica Pionowa pełna wysokich drabin, jest jeszcze Zaułek Rycerki gdzie odbywają się przeróżne turnieje, ulica Upiorów natomiast jest naprawdę straszna, aby na nią zajrzeć trzeba naprawdę być bardzo odważnym :) Spotkamy też tutaj dziwnego doktora oraz listonosza co ma zawsze pełną torbę. A smoki, które tu żyją są malutkie i można je kupić na targu wraz z klateczkom :)

"Kto chce czytać moje...