Take Me

Cykl: One Night with Sole Regret (tom 3)
9781939276001
erotyk
angielski
Iga

Ona jest jedyną kobietą, której nigdy nie powinien dotknąć... Enigmatyczny wokalista Sole Regret, Jacob „Shade” Silverton, jest wytrawnym kobieciarzem, ale nawet on wie, że nie powinien się angażować w coś więcej z jedną szczególną kobietą ze swojej przeszłości. Mieszanie przyjaźni i przyjemności może jedynie doprowadzić do złamanego serca, a on już nacierpiał się tyle, że wyrzekł się...

Ona jest jedyną kobietą, której nigdy nie powinien dotknąć...

Enigmatyczny wokalista Sole Regret, Jacob „Shade” Silverton, jest wytrawnym kobieciarzem, ale nawet on wie, że nie powinien się angażować w coś więcej z jedną szczególną kobietą ze swojej przeszłości. Mieszanie przyjaźni i przyjemności może jedynie doprowadzić do złamanego serca, a on już nacierpiał się tyle, że wyrzekł się związków na całe życie.

On jest jedynym mężczyzną, którego kiedykolwiek pożądała...

Amanda Lange wie wszystko o złej reputacji Shade'a, ale to nie powstrzymuje jej od pragnienia, aby zanurkować w ramiona i do łóżka przepięknej gwiazdy rocka. Jest przekonana, że jedna noc namiętności nie skomplikuje ich przyjaźni, ale jak ma przekonać i jego?

Obydwoje igrają z ogniem.

Żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, dokąd może doprowadzić ich jeden pocałunek. Gdy płomienie ich pasji wybuchają z intensywnością piekła, to czy obydwoje uciekną bez poparzenia, czy jednak będą na tyle głupi, aby zaryzykować związek, który został skazany na klęskę zanim nawet się zaczął?

źródło opisu: http://chomikuj.pl/Eiden/

źródło okładki: http://www.vulpinepress.com/

red_riddle | 2019-08-11
Przeczytana: 02 listopada 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

No całkiem niezła ta część. Tym razem poznajemy bliżej wokalistę Jacoba - Shade'a.
Okazuje się, że Shade był żonaty i ma córkę. Ale główną rolę kobiecą w tej historii odgrywa siostra byłej żony - Amanda.
Myślę, że można było wyciągnąć nieco więcej z tej historii, bo mamy wzmiankę że tych dwoje zawsze do siebie ciągnęło, ale w takim razie czemu Shade ochajtał się z siostrą?
Mamy również nawiązanie do poprzedniej części i konfliktu Shade'a z Adamem, co go wywołało oraz pierwsze kroki w kierunku zgody.
Jak to bywa w książkach z tej serii, jest dużo seksu, więcej niż faktycznej fabuły, ale muszę przyznać, że scena seksu w sypialni była na prawdę pomysłowa i aż sama miałabym ochotę na taki epizod w swoim życiu.

renka | 2018-01-31

Super

delighted | 2017-03-15
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 15 marca 2017

Jak na razie najbardziej wciągająca z tej serii. Bohaterowie sympatyczni i jakby najmniej pretensjonalni. Czytało się przyjemnie.

Jedyna rzecz do której się przyczepię, to błędy językowe w tłumaczeniu, np. "te uczucie". Nie było ich wiele, ale GRRRR.. aż mi włoski stają dęba. (tłumaczenie Eiden z chomika ogólnie na prawdę w porządku, jak na to że w oryginale "Takie Me" nie znalazłam)

Myślałam że wiem dużo na TE tematy, ale Olivia Cunning sprawia, że odkrywam rzeczy o których nie miałam pojęcia. Rzeczy na które jeszcze w żadniej książce się nie natknęłam. A niektóre z nich są baaardzo ciekawe ;) choćby dlatego polecam jej książki :D

lulamae | 2015-10-27
Przeczytana: 27 października 2015

Oto kolejna noc z jednym z członków zespołu Sole Regret. Tym razem czas na wokalistę - Jacob 'Shade' Silvertone. Shade nie ma problemu, aby każdej nocy być z inną kobietą, ale wszystko co łączy go i kobiety to seks. Kto więc wybił się z tego tłumu na tyle, aby móc napisać o nich książkę? Niejaka Amanda Lange - siostra byłej żony oraz matki córki Shade'a.
Czyżby Jacob wybrał nieodpowiednią siostrę?

Jak już wspominałam - książki tej serii nie robią na mnie wrażenia. Pani Cunning też jest dość specyficzną autorką, a właściwie to część erotyczna jest często związana z jakimiś niestandardowymi zachowaniami czy upodobaniami bohaterów.
Stwierdzam jednak, że z trzech dotychczas przeczytanych tomów tej serii - ten trzeci jest najlepszy. Pierwsza połowa bardzo fajnie, potem trochę spadek (no dobra, spadek wielki jak dla mnie - sypialnia jako scena? No cóż...), ale sam koniec i sprawa z Adamem ratują (jako tako) drugą połowę tego tomu.
Jacob to nawet trochę zaskoczenie - nie spodziewałam...

| 2015-10-18
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, New Adult

Rewelacja !

elisabeth | 2015-04-14

Książka wciągająca, bardzo szybko mi się ją czytało. Stawiając się na miejscu bohaterki można było jej zazdrościć tak dobrego kochanka...

dominika266 | 2014-12-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 18 grudnia 2014

Tak wysoka ocena ze względu na przesłodkie sceny Shade'a z córeczką. W całej tej serii najbardziej denerwujące jest to, że historia jest przerywana na początku jej rozwinięcia ;/

Laluuu | 2014-10-05
Na półkach: Przeczytane, Erotyczne

W nurcie erotycznym pozycja całkiem przyzwoita, ale jako powieść ogólnie to przeciętna.

bookish | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

a jednak znalazła się kobieta, która poskromiła niesfornego Jacoba. cóż punkt za to dla niej i myślę o nim zupełnie inaczej, ta scena z jego córeczką. bojku, serce mięknie.