Take Me

Okładka książki Take Me Olivia Cunning
Okładka książki Take Me
Olivia Cunning Wydawnictwo: Vulpine Press Cykl: One Night with Sole Regret (tom 3) literatura obyczajowa, romans
One Night with Sole Regret (tom 3)
Vulpine Press
2012-10-26
2012-10-26
9781939276001
Music Romance Adult Fiction Erotica

No całkiem niezła ta część. Tym razem poznajemy bliżej wokalistę Jacoba - Shade'a.
Okazuje się, że Shade był żonaty i ma córkę. Ale główną rolę kobiecą w tej historii odgrywa siostra byłej żony - Amanda.
Myślę, że można było wyciągnąć nieco więcej z tej historii, bo mamy wzmiankę że tych dwoje zawsze do siebie ciągnęło, ale w takim razie czemu Shade ochajtał się z siostrą?
Mamy również nawiązanie do poprzedniej części i konfliktu Shade'a z Adamem, co go wywołało oraz pierwsze kroki w kierunku zgody.
Jak to bywa w książkach z tej serii, jest dużo seksu, więcej niż faktycznej fabuły, ale muszę przyznać, że scena seksu w sypialni była na prawdę pomysłowa i aż sama miałabym ochotę na taki epizod w swoim życiu.

Jak na razie najbardziej wciągająca z tej serii. Bohaterowie sympatyczni i jakby najmniej pretensjonalni. Czytało się przyjemnie.

Jedyna rzecz do której się przyczepię, to błędy językowe w tłumaczeniu, np. "te uczucie". Nie było ich wiele, ale GRRRR.. aż mi włoski stają dęba. (tłumaczenie Eiden z chomika ogólnie na prawdę w porządku, jak na to że w oryginale "Takie Me" nie znalazłam)

Myślałam że wiem dużo na TE tematy, ale Olivia Cunning sprawia, że odkrywam rzeczy o których nie miałam pojęcia. Rzeczy na które jeszcze w żadniej książce się nie natknęłam. A niektóre z nich są baaardzo ciekawe ;) choćby dlatego polecam jej książki :D

Na półkach: , , , , , , ,

Oto kolejna noc z jednym z członków zespołu Sole Regret. Tym razem czas na wokalistę - Jacob 'Shade' Silvertone. Shade nie ma problemu, aby każdej nocy być z inną kobietą, ale wszystko co łączy go i kobiety to seks. Kto więc wybił się z tego tłumu na tyle, aby móc napisać o nich książkę? Niejaka Amanda Lange - siostra byłej żony oraz matki córki Shade'a.
Czyżby Jacob wybrał nieodpowiednią siostrę?

Jak już wspominałam - książki tej serii nie robią na mnie wrażenia. Pani Cunning też jest dość specyficzną autorką, a właściwie to część erotyczna jest często związana z jakimiś niestandardowymi zachowaniami czy upodobaniami bohaterów.
Stwierdzam jednak, że z trzech dotychczas przeczytanych tomów tej serii - ten trzeci jest najlepszy. Pierwsza połowa bardzo fajnie, potem trochę spadek (no dobra, spadek wielki jak dla mnie - sypialnia jako scena? No cóż...),ale sam koniec i sprawa z Adamem ratują (jako tako) drugą połowę tego tomu.
Jacob to nawet trochę zaskoczenie - nie spodziewałam się po nim tego, że miał żonę, a zwłaszcza jak wielkim uczuciem darzy swoją czteroletnią córkę i ile bólu sprawia mu tak ograniczony kontakt z nią.
Amanda może nie jest nikim szczególnym jeśli chodzi o postać, ale za to jest babeczką, która nie irytuje.

Dałabym pewnie pięć gwiazdek, ale jako że poprzednie dwa tomy oceniłam na taką ilość gwiazdek to tutaj należy ocenę trochę podwyższyć - takim sposobem 'Take Me' wyszarpało aż sześć gwiazdek.

Czyżby Jacob...

W nurcie erotycznym pozycja całkiem przyzwoita, ale jako powieść ogólnie to przeciętna.

a jednak znalazła się kobieta, która poskromiła niesfornego Jacoba. cóż punkt za to dla niej i myślę o nim zupełnie inaczej, ta scena z jego córeczką. bojku, serce mięknie.

Tak wysoka ocena ze względu na przesłodkie sceny Shade'a z córeczką. W całej tej serii najbardziej denerwujące jest to, że historia jest przerywana na początku jej rozwinięcia ;/

Książka wciągająca, bardzo szybko mi się ją czytało. Stawiając się na miejscu bohaterki można było jej zazdrościć tak dobrego kochanka...

Super

Super

Wszystko zostało w rodzinie. Jednak czy to nie przyniesie kłopotów? Czytam dalsze części by się przekonać. Polecam.

• 2015
  • Muzycy