Anatomia Drzewa Życia - Poradnik życia duchowego

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
9788321119328
religia
Ophelia

Najnowsza książka znanego i cenionego przewodnika życia duchowego. Lektura tych stron przybliża stopniowo tajemnice Boże: od najprostszych aż po te, ostateczne, które opisuje Apokalipsa. Czytelnik jest prowadzony małymi krokami po ścieżkach Bożych aż po najwyższe szczyty. Autor w fascynujący sposób łączy teologię i psychologię z podręcznikiem życia wewnętrznego. To książka „pogranicza", w której analizy tekstu biblijnego wychodzą naprzeciw symbolicznej interpretacji, aby zabłysnąć niespodziewaną puentą, mającą odniesienie do życia wiary. Autor prowadzi czytelnika nie tyle drogą wiedzy, ile doświadczenia osobistego. Niewątpliwie – jak to ktoś określił – jest to książka wielokrotnego czytania.

źródło opisu: Instytut Wydawniczy PAX, 2013

źródło okładki: http://www.iwpax.pl/