Far Away and Long Ago

Wydawnictwo: Wildside Press
Far Away and Long Ago
angielski
practicaljoke

Hudson's memoirs on his early years spent in Argentina

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/photo/7378154-far-away-and-long-ago

Marta | 2017-01-03
zajceva | 2016-05-26
książek: 1916
Małgorzata | 2016-01-20
Insomnia | 2016-01-19
tsantsara | 2016-01-19
sebek | 2014-07-20
Hemingway poleca, co czytać

W 1934 roku 22-letni Arnold Samuelson, marzący o tym, by zostać pisarzem, wpadł na pomysł, by odwiedzić swojego literackiego idola, Ernesta Hemingwaya, i poprosić go o wskazówki, jak pisać. Jak wymyślił, tak zrobił. Autostopem przejechał z rodzinnej Minnesoty do Key West, gdzie w tym czasie mieszkał pisarz. Został u niego rok.

Półki znanych ludzi

Chyba każdy czytelnik lubi podglądać innego czytelnika – odruchowo sprawdzamy tytuły książek, które czytają współpasażerowie w pociągu lub autobusie, ślizgamy się wzrokiem po półkach znajomych, których odwiedzamy.