10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
robaki, robale, biedronka, motyl
angielski

Told in simple, direct language, a series of 10 bugs from ladybirds to butterflies, dance across the pages of this bold and innovative black-and-white board book, bringing a vivid splash of colour to every page.

źródło opisu: http://www.bloomsbury.com

źródło okładki: http://www.bloomsbury.com

| 2013-05-11

Długo szukałam czegoś takiego.. Podobne polskie publikacje są bardzo ubogie, bardzo proste i bardzo nudne; na białej stronie można zobaczyć czarny kształt jakiegoś przedmiotu/zwierzęcia albo na odwrót, czarna strona i biały kształt. Ta książka jest zupełnie inna!
Tutaj robaczki mają oczy i urocze uśmiechy, także rodzic nie umrze z nudów oglądając ją razem z dzieckiem. Bardzo podoba mi się również dodanie drobnych błyszczących szczegółów w kolorze; w przypadku obrazku z pszczołą (widocznym na okładce) kolor nie jest żółty, jak na zdjęciu, bliżej mu do złota. Jest również napis 'Hello, Bee!', tak więc później, nieco starsze dziecko może nauczyć się kilku angielskich słówek. Oczywiście książeczka ma twarde, kartonowe strony.

Na półkach