Owczarek niemiecki

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Co należy wiedzieć o owczarku niemieckim.Prawidłowe utrzymanie, pielęgnacja i wychowanie.Wskazówki praktyczne: tabele, zestawienia, wykaz zabiegów pielęgnacyjnych.Zabawy i różne sporty uprawiane z psem.

Patrycja | 2013-09-13
Przeczytana: 13 września 2013

W tej książce przeważają fajne kolorowe zdjęcia, z treścią jest gorzej. Informacje są przedstawione w sposób pobieżny, brakuje mi konkretnych danych. Szczególnie okrojony jest rozdział o historii powstawania rasy, a tematyka hodowli nie została w ogóle zawarta. Moim zdaniem książka nadaje się dla dzieci lub osób które w ogóle nie miały do czynienia z psami.

hannahmontana | 2011-04-24
Przeczytana: 03 kwietnia 2011

Dobra, chyba jedna z lepszych poradników o owczarkach niemieckich. Mi się podobała, naprawdę wiele pomogła.

MaiTakeru | 2012-01-18
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Ta pięknie wydana i ilustrowana książeczka jest również bogata w treść, zatem polecam ją wszystkim entuzjastom owczarków niemieckich. Bardzo dobra na prezent!

Michal | 2015-02-16
Jenny | 2014-08-24