Smart casual. Męski styl

9788375761924
mężczyzna, styl, moda
poradniki
joly_fh

Krzysztof Łoszewski, autor bestsellerowej książki Dress code. Tajemnice męskiej elegancji, proponuje tym razem nieco bardziej swobody styl, proponując rozwiązania odpowiednie dla każdego mężczyzny, który chce się ubierać elegancko, oryginalnie, kreować własny wygląd, a niekoniecznie muszą nosić na co dzień garnitur. Propozycje ubrań na cztery pory roku, liczne porady dotyczące czapek, dżinsów, kurtek, płaszczy, łączenia kolorów, tweedu, doboru butów - to skarbnica wiedzy dla tych, który chcą dobrze wyglądać, a zarazem czuć się swobodnie i nieskrępowanie. To kwintesencja niewyszukanej elegancji.

źródło opisu: Wydawnictwo Bosz, 2013

źródło okładki: www.bosz.com.pl

Garbaty-Aniol11 | 2014-11-04
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Spodziewałem się podręcznika jak stylowo wyglądać po tzw. godzinach a dostałem gotowce na różne pory roku, nie tego oczekiwałem.
Książkę ratują barwne foto, tychże stylizacji.

Rafał | 2015-11-07
Przeczytana: kwiecień 2014

Spoko, można sięgnąć, tłumaczy parę modowych spraw, tzn. dobra jest w nawiązaniu do różnych typów sylwetki, wyjaśnia i podaje rozwiązania.

Qwertyx55 | 2017-04-23
jarek | 2016-01-14