Doda i Donek witają wiosnę.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Interaktywne publikacje edukacyjne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
dzieci, wiosna, zbawa logiczna,
Bożena

Doda i Donek witają wiosnę to interaktywna ksiązka edukacyjna, w której młody czytelnik towarzyszy sympatycznemu rodzeństwu w poznawaniu sekretów wiosny.Na 24 kolorowych stronach znajdują się:– zabawne historyjki z życia Dody i Donka,– wiadomości o wiośnie (ptaki wiosną, wiosenne kwiaty, zwierzęta na wiosnę, wiosna w ogrodzie, polskie tradycje wielkanocne), – gry i zabawy (znajdowanie...

w ogrodzie, polskie tradycje wielkanocne),
– gry i zabawy (znajdowanie szczegółów różniących obrazki, kolorowanki według klucza, krzyżówki, labirynty, zabawy logiczne).

ATUTY
• Interaktywna ksiażeczka edukacyjna dla dzieci przedszkolnych.
• Wiadomości o wiośnie i tradycjach wielkanocnych podane w zabawny i przystępny sposób – w formie historyjek z życia sympatycznego rodzeństwa oraz gier i zabaw edukacyjnych.
• Kolorowa, piękna szata graficzna.

źródło opisu: http://siedmiorog.pl

źródło okładki: http://siedmiorog.pl