antologia, opowiadania
literatura piękna
Bożena

Antologia opowiadań z lat 1991-2011 zbierająca opowiadania autorów związanych z pismem "Lampa" zarówno w epoce nieregularnika 1991-2003 jak miesięcznika 2004-2011, wyłącznie teksty niedostępne w wydaniach książkowych (nigdy nie publikowane w książkach bądź publikowane w edycjach wyczerpanych jeszcze w XX w.) Wśród autorów m.in. Dorota Masłowska, Agnieszka Drotkiewicz, Małgorzata Rejmer, Krzysztof Varga, Piotr Paziński, Jakub Żulczyk.

źródło opisu: http://lampa.art.pl

źródło okładki: http://lampa.art.pl/sklep/show.php?p=20-lat-pod-lampa_230

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!