To trzeba wyrazić

Tłumaczenie: Dorota Ben Ghorbal
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
mikalh

Książka jest autentyczną historią Francuzki, która w wieku trzydziestu lat, na granicy obłędu i depresji, podejmuje psychoanalizę. W toku psychoanalizy krok po kroku wyłaniają się z zakamarków nieświadomości uczucia nienawiści wobec toksycznej matki oraz lęku i poczucia braku związanego z postacią utraconego ojca, zagrożenia nadużyciem seksualnym w dzieciństwie, dziwnych doświadczeń erotycznych i niespełnienia w miłości w późniejszym życiu, pomieszania w roli matki i córki zarazem...Postępy leczenia owocują odblokowaniem możliwości twórczych autorki. Jest to stale aktualna lektura i dla terapeutów i dla pacjentów.

źródło opisu: http://www.neww.org.pl/pl/books/view/621,621.html

Bezimienna | 2017-06-04