Kuroshitsuji Tom 10

2013-04-14
Karolina Balcer
Przygodowe Anioły/demony Dzieci Shinigami Europa Przeszłość

To było coś!
Te emocje i świadomość, że on żyje, a coś może być nie tak.
A końcówka wprost świetna!
I muszę przyznać, że nie miałam pojęcia, kto zabił(choć rzadko mi się to zdarza).
To był świetny tom!
Gorąco polecam ! ! !

To było coś!
Te emocje i świadomość, że on żyje, a coś może być nie tak.
A końcówka wprost świetna!
To był świetny tom!
Gorąco polecam ! ! !

Uwielbiam... Całą serię.

Uwielbiam... Całą serię.

Szczerze? Nie mogę się doczekać kolejnego tomu! Zakończenie niesamowicie rozpala ciekawość, no i samo rozwiązanie zagadki... szykuje się dużo nowych zwrotów akcji.

Trochę niespodziewany był ten 'morderca' xd

Trochę niespodziewany był ten 'morderca' xd

Nawiązania do Sherlocka Holmesa były najlepsze :)

Nawiązania do Sherlocka Holmesa były najlepsze :)

Chyba jeszcze nigdy aż tak szybko nie przeczytałam żadnego tomu Kuroshitsuji jak tego. Świetny i wciągający wątek, a zakończenie... mistrzostwo.

Intryga jest naprawdę niesamowita :) Prawie jak w kryminałach Agathy Christie.

Intryga jest naprawdę niesamowita :) Prawie jak w kryminałach Agathy Christie.

Wiecie, że profesor Arthur to tak naprawdę Arthur Conan Doyle'a, autor powieści o Sherlocku Holmesie??

Czyli cała moja misterna teoria legła w gruzach? Szkoda, liczyłam na to, że zobaczę Grell'a. Ale z drugiej strony, dobrze, że akcja jest nieprzewidywalna. Daję dziesięć gwiazdek, bo zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Kuroshitsuji Tom 10