Literatura na ekranie

kinkiet

źródło okładki: http://w.bibliotece.pl/books/7d2c5ff7d78649efa5dafd46ea2d3ac3/

kinkiet | 2013-03-17
Przeczytana: 2012 rok

Każda z pozycji podzielona jest na 3 części: krótka notka biograficzna o autorze, streszczenie powieści oraz opis filmu. Pozycję ubarwiają liczne zdjęcia. Znajdziemy tu komentarze do takich filmów jak np. "Lśnienie", "Niebezpieczne związki", "Harry Potter i kamień filozoficzny", "Pianista" i wiele innych. Na okładce widnieje napis rekomendujący ją uczniom wszystkich szkół, jednak jak dla mnie każdy fan kina powinien po nią sięgnąć, bo jest ciekawym źródłem informacji.

Mela | 2016-03-13
dezel | 2013-04-05