Literatura na ekranie

Park
film kino
film, kino, telewizja
film kino

Każda z pozycji podzielona jest na 3 części: krótka notka biograficzna o autorze, streszczenie powieści oraz opis filmu. Pozycję ubarwiają liczne zdjęcia. Znajdziemy tu komentarze do takich filmów jak np. "Lśnienie", "Niebezpieczne związki", "Harry Potter i kamień filozoficzny", "Pianista" i wiele innych. Na okładce widnieje napis rekomendujący ją uczniom wszystkich szkół,...

• Film/Kino/Telewizja
  • Nagrody

Dodaj cytat z książki Literatura na ekranie