Powroty

9788363892067
komiks, rozstania, życie
komiksy
giera

Młoda autorka z wielkopolskiego Złotowa w swym debiucie opowiada uniwersalną historię o rozstaniach i powrotach. „Powrotach” ze spotkań z chłopakiem w innym mieście, do szarej codzienności, w której żyć można jedynie wspomnieniami i oczekiwaniem na kolejne spotkanie z Nim, na powrót do Niego. W swojej noweli graficznej Katarzyna Kaczor czekanie wpisuje w nadzieję, ponieważ w każde rozstanie wpisana jest możliwość „powrotu”.

źródło opisu: http://picturebook.pl/pl/p/Powroty%2C-Katarzyna-Kaczor/251

źródło okładki: http://picturebook.pl/pl/p/Powroty%2C-Katarzyna-Kaczor/251

książek: 2031
Monika | 2013-06-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ulubione
Przeczytana: 03 czerwca 2013

"Powroty" Katarzyny Kaczor to prosta historia powrotów i rozstań, rozstań i powrotów zakochanych w sobie młodych ludzi. Każdy powrót niesie ze sobą smutek. Wiele razy przeżywałam podobne wydarzenia, tak jak i wiele z Was. Tęsknota i życie wspomnieniami. Wszystko to zawarte w zgrabnej, komiksowej formie i stylu, który u Kasi uwielbiam :)
Wspomnienia zapisane w kreskach, kadrach i tych kilku zdaniach. Coś pięknego, przepełnionego emocjami. Bardzo lubię. I artystkę i jej twórczość.

[http://biblioteczka-pandorci.blogspot.com/2013/06/ksiazki-obrazkowe-historia-kreska-i.html]

| 2015-02-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015, Komiksy
Przeczytana: 12 lutego 2015

Przeczytane, to za dużo powiedziane, bo w całym komiksie są raptem dwa, czy trzy zdania. Jest to historia tylko i wyłącznie graficzna, co powinno być wyraźnie zaznaczone. Dobrze, że jest tani, bo uważam pieniądze za źle wydane - nie tego szukałam.

Gosia Herba | 2016-03-25
Mikołaj Pa | 2015-05-29