Średniowieczna proza polska

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skarby Biblioteki Narodowej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich
historia
welesxxi

źródło okładki: zdjęcie własne

wasp | 2016-11-09
Na półkach: Przeczytane, 2016, Studia

Personalnie mam już przesyt tematyki średniowiecza, Wierczyński z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto chce zgłębić ten temat ze wszystkimi jego niuansami, a do tego lubuje się w zgłębianiu rozległej historii polskich zabytków językowych.

comafan | 2015-04-05

Mam duży sentyment do tej książki. Trzeba ją korygować gdzie się da Chrestomatią staropolską, Biblioteką Polskiego Piśmiennictwa Średniowiecznego i książką Cały świat nie pomieściłby ksiąg.

Kaja | 2016-08-26
Sasha | 2015-12-16