Co się stało z wieżą Babel?

Wydawnictwo: Psychoskok
Monika

Przemierzyliśmy Bliski Wschód w poszukiwaniu najbardziej niesławnej budowli starożytności – wieży Babel! Jeśli nasze podejrzenia potwierdzą się, to wkrótce zostaną ogłoszone przełomowe informacje na temat tej budowli. Wpierw jednak opowiem intrygującą historię naszych poszukiwań! - pisze Jonathan Gray Czy byliście kiedykolwiek tak podekscytowani, że nie mogliście spać? Czy istnieją jakieś...

- pisze Jonathan Gray

Czy byliście kiedykolwiek tak podekscytowani, że nie mogliście spać? Czy istnieją jakieś polityczne naciski, aby zachowywać ważne odkrycia archeologiczne w tajemnicy?

Autor Jonathan Gray wraz ze swoimi współtowarzyszami przemierzył Bliski Wschód w poszukiwaniu najbardziej niesławnej budowli starożytności – wieży Babel. Jeśli jego podejrzenia potwierdzą się, to wkrótce zostaną ogłoszone przełomowe informacje na temat tej budowli. Opis intrygującej historii ich poszukiwań !

Odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie, Jonathan Gray, przemierzył świat zbierając dla was dane o starożytnych misteriach !

"W górach Ararat, dokładnie tam, gdzie podaje Księga Genezy, znajduje się miejsce, w którym Arka została osadzona na twardym lądzie. To jest także miejsce przebywania gromadki ludzi, z której wskutek rozmnażania i migracji wyłoniła się społeczność będąca założycielami wszystkich wielkich cywilizacji starożytności.
Aż do początku XX wieku tereny te zamieszkiwane były przez Armeńczyków, na których Turcy dokonali straszliwych rzezi. Armeńczycy twierdzą, że zajęty przez Turków teren należał wcześniej do nich. Zamieszkiwali oni te tereny od początku czasów,
a ojcem ich rodu był Hiak –syn Targoma (Togarmah) – wnuka Noego (Moses Chorenensis, 1.4, sec. 9-11)."

Spis treści

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/co-sie-stalo-z-wieza-babel_p139

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/co-sie-stalo-z-wieza-babel_p139

Mateusz | 2017-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2017

Jak każda książka tego autora, tak i ta jest bardzo wartościowa. 10 gwiazdek chociażby za odwagę w przekazywaniu informacji całkowicie zaprzeczających powszechnie panującym w świecie dogmatom.