Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności

Tłumaczenie: Krzysztof Rogowski
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Creating Responsible Learners. The Role of a Positive Classroom Environment.
8389120992
Bożena

Aby odnieść sukces w szkole i w życiu, uczniowie muszą nauczyć się odpowiedzialności. Nie dokonają tego bez pomocy zaangażowanych i świadomych ich potrzeb nauczycieli. Autorzy książki pokazują, jak można prowadzić lekcję, by uczniowie dobrze się w jej trakcie czuli, byli zmotywowani do nauki i stawali się coraz bardziej odpowiedzialni za własne osiągnięcia. Książka ta jest przeznaczona dla...

Książka ta jest przeznaczona dla nauczycieli wszystkich poziomów. Zawiera zarówno wskazówki i opisy technik rozwijających warsztat nauczycieli, jak ćwiczenia do wykonania przez uczniów.

źródło opisu: Wydawnictwo GWP, 2005

źródło okładki: http://www.gwp.pl