Gigant 5/98: Mleka i igrzysk

Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Agnieszka

Historia lubi się powtarzać. Czarny Piotruś wyjeżdża na wakacje, aby odpocząć od detektywa Mikiego. Miki wyjeżdża, by odpocząć od Piotrusia. Niestety, spotykają się w tym samym kurorcie. Kaczor na opak. Po zażyciu cudownych pigułek Donald staje się swoim przeciwieństwem. Z nieudacznika i pechowca zmienia się w szczęściarza i bohatera. Czy nowe wcielenie pomoże ubogiemu kelnerowi w zdobyciu...

Historia lubi się powtarzać.

Kaczor na opak.
Po zażyciu cudownych pigułek Donald staje się swoim przeciwieństwem. Z nieudacznika i pechowca zmienia się w szczęściarza i bohatera. Czy nowe wcielenie pomoże ubogiemu kelnerowi w zdobyciu hrabianki Daisy?

Z magią nie ma żartów.
Donald kupuje książkę z przepisem na magiczny amulet. Wszystkie jego życzenia się spełniają i do szczęścia niczego mu nie brakuje. No, prawie niczego...

Mleka i igrzysk.
Donald bije wszystkie rekordy i zostaje mistrzem olimpijskim. Dlaczego więc Sknerus, burmistrz Kaczopolis, nie jest zadowolony z reprezentanta swojego miasta?

Woda rozumu nie doda.
Czy woda z Jeziora Kujonów dodaje rozumu? Czy intelekt to najważniejsza zaleta prawdziwego mężczyzny? O tym przekona się dzielny Indiana Goofs!

źródło opisu: Wyd. Egmont, 1998

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/ci-tytuly-0-539-0~0.html