Najważniejsza Książka Jaką Kiedykolwiek Przeczytasz: Zdrowie

Wydawnictwo: AndyPSV
zdrowie, medycyna
AndyPSV

W książce zostało rozpracowane całe ludzkie zdrowie na części pierwsze (268,556 słów, 665 stron). Proszę o otworzenie przykładowego rozdziału w celu upewnienia się co do zakupu: pdf.helion.pl/s_1600/s_1600.pdf. W wyniku zastosowania informacji zawartych w tej książce tylko, jesteś w stanie wyleczyć się praktycznie z każdej powszechnej dolegliwości bądź też choroby. Pomyśl jedynie przez...

Pomyśl jedynie przez moment: ile czasu, nerwów oraz pieniędzy jesteś w stanie zaoszczędzić poprzez skorzystanie z metod najskuteczniejszych i dokonaj teraz właściwego wyboru.

Wszelkie przypuszczenia lub inne, jakie czynisz na podstawie przekonań własnych wobec publikacji bez zapoznania się z jej treścią są najprawdopodobniej błędne ze względu na brak pewnej ważnej wiedzy (dotyczy to wszelkich krytyków lub sceptyków). Została ona wyjaśniona w ciągu całej książki.

Informacje podane w publikacji są w pełni bezpieczne, bo były testowane wielokrotnie na autorze, a także wielu innych często w dawkach znacznie wyższych i jest on pewny co do każdego poczynionego zapisu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej i prawdopodobnie odmienić swoje życie – to książkę kup i wykorzystaj zawarte w niej informacje. Jeśli nie – to dalej żyj w ignorancji. Jest to tylko twój wybór własny.

Informacje o wersjach (osoby jakie mają starszą wersję są proszone o kontakt: andypsv()xernt.com, po okazaniu dowodu zakupu zostanie dostarczona najnowsza wersja).

V. 1.00 (2014-01-04 / 238,695 słów, 604 s.)

V. 1.09 (2014-01-24 / 268,556 słów, 665 s.)
- poprawiony skorowidz - wprowadzone setki zmian i dopisów, w tym rozwinięto sekcję #9:Q35 (nowe dane zostaną dostawione w czasie)
- znaleziono nowe kompletnie zioło przeciwko leczeniu boreliozy w oczach jakie jest skuteczne również na neuroboreliozę oraz został opracowany na tej podstawie proces

(w wersjach najnowszych wprowadzono szereg nowych informacji jak, zostały poprawione błędy jak i drastyczne zmiany na lepsze: książka jest wciąż w rozwoju)
Upewnij się, że po zakupie książki skopiujesz ją na różne nośniki i zachowasz w wielu miejscach, dając ją także innym.

źródło opisu: http://ebookpoint.pl/ksiazki/najwazniejsza-ksiazka...(?)

źródło okładki: http://ebookpoint.pl/okladki/125x163/s_1600.jpg

Ewa Kaczmarczyk | 2019-10-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

FRagment ksiazki strona 158, leczenie pasozytow
ETAP PIERWSZY.
Wymagane: Wormwood 90 kaps. (200-300mg/ kapsułka), 2x Cloves 90 kaps. (500mg/ kapsułka), Black Walnut Hull (Extra Strength Dose) 4oz. (120ml). Przewidywany okres etapu: 3-4 tygodnie. Informacja: może być konieczne sprowadzenie tabletek zza granicy.
TRAGEDIA.
CALA ksiazka taka jest. Stek bzdur. Czyta sie ja z przerazeniem.

weromikal | 2019-02-10
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka

NAJDURNIEJSZA książka jaką kiedykolwiek przeczytasz: Pseudo
medycyna
Polecam ten wątek krytyki owej publikacji:

Autor nie ma zielonego pojęcia o medycynie i zdrowiu. Nie ma również odpowiednich kompetencji aby móc robić RZETELNY zbiór dotychczasowej wiedzy medycznej człowieka. Powołuje się na fałszywe badania (o ile w ogóle podaje źródła), nieistniejące dane oraz lekarzy... weterynarii, rolników oraz mechaników. Książka jest zwykłym, szkodliwym ALTMEDOWYM bajkopisarstwem.
Autor, jak i wydawnictwo zasłania swój zadek przed jakimikolwiek konsekwencjami pierwszą stroną "Umowy":
"NIM ZACZNIESZJAKIEKOLWIEK LECZENIE PAMIĘTAJ, ŻE NIE MOŻESZ BRAĆ W JEGO PRZEBIEGU ŻADNYCH SUBSTANCJI PRÓCZ TYCH, KTÓRE ZOSTAŁY ZAPISANE – WŁACZAJĄ SIĘ W TO WSZYSTKIE LEKI, WITAMINY, SUPLEMENTY, UŻYWKI, NARKOTYKI ORAZ INNE. JEŚLI JESTEŚ NA JAKICHKOLWIEK LEKACH TO MUSISZ Z NICH ZEJŚĆ PIERWSZORZĘDNIE I PRZESTAĆ BRAĆ KOMPLETNIE, GDYŻ POŁĄCZENIE TYCH OSTATNICH Z...