Zgłosuj na książki roku 2017

Najważniejsza Książka Jaką Kiedykolwiek Przeczytasz: Zdrowie

Wydawnictwo: AndyPSV
zdrowie, medycyna
AndyPSV

W książce zostało rozpracowane całe ludzkie zdrowie na części pierwsze (268,556 słów, 665 stron). Proszę o otworzenie przykładowego rozdziału w celu upewnienia się co do zakupu: pdf.helion.pl/s_1600/s_1600.pdf. W wyniku zastosowania informacji zawartych w tej książce tylko, jesteś w stanie wyleczyć się praktycznie z każdej powszechnej dolegliwości bądź też choroby. Pomyśl jedynie przez...

Pomyśl jedynie przez moment: ile czasu, nerwów oraz pieniędzy jesteś w stanie zaoszczędzić poprzez skorzystanie z metod najskuteczniejszych i dokonaj teraz właściwego wyboru.

Wszelkie przypuszczenia lub inne, jakie czynisz na podstawie przekonań własnych wobec publikacji bez zapoznania się z jej treścią są najprawdopodobniej błędne ze względu na brak pewnej ważnej wiedzy (dotyczy to wszelkich krytyków lub sceptyków). Została ona wyjaśniona w ciągu całej książki.

Informacje podane w publikacji są w pełni bezpieczne, bo były testowane wielokrotnie na autorze, a także wielu innych często w dawkach znacznie wyższych i jest on pewny co do każdego poczynionego zapisu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej i prawdopodobnie odmienić swoje życie – to książkę kup i wykorzystaj zawarte w niej informacje. Jeśli nie – to dalej żyj w ignorancji. Jest to tylko twój wybór własny.

Informacje o wersjach (osoby jakie mają starszą wersję są proszone o kontakt: andypsv()xernt.com, po okazaniu dowodu zakupu zostanie dostarczona najnowsza wersja).

V. 1.00 (2014-01-04 / 238,695 słów, 604 s.)

V. 1.09 (2014-01-24 / 268,556 słów, 665 s.)
- poprawiony skorowidz - wprowadzone setki zmian i dopisów, w tym rozwinięto sekcję #9:Q35 (nowe dane zostaną dostawione w czasie)
- znaleziono nowe kompletnie zioło przeciwko leczeniu boreliozy w oczach jakie jest skuteczne również na neuroboreliozę oraz został opracowany na tej podstawie proces

(w wersjach najnowszych wprowadzono szereg nowych informacji jak, zostały poprawione błędy jak i drastyczne zmiany na lepsze: książka jest wciąż w rozwoju)
Upewnij się, że po zakupie książki skopiujesz ją na różne nośniki i zachowasz w wielu miejscach, dając ją także innym.

źródło opisu: http://ebookpoint.pl/ksiazki/najwazniejsza-ksiazka...(?)

źródło okładki: http://ebookpoint.pl/okladki/125x163/s_1600.jpg