Ogród pełen kwiatów. Sekrety doświadczonego ogrodnika

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Kolejne rady i sposoby Jerry&ego Bakera mistrza amerykańskich ogrodników tym razem wszystko o hodowli wspaniałych bylin kwiatowych. Jak zwykle u Jerry&ego praktyczne sposoby, przepisy na cudowne mikstury oraz niezwykłe pomysły, które sprawią, że kwiaty w Twoim ogrodzie będą wciąż świeże, niczym na wystawie w kwiaciarni. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem i próbujesz zagospodarować starą, nieużywaną od lat grządkę, czy też uprawiasz ogród od lat, ta książka stanie się Twoim najlepszym przewodnikiem i doradcą. Znajdziesz w niej wszystko, co powinieneś wiedzieć, by Twój ogród zamienił się w kolorowy raj. Wszyscy sąsiedzi będą Ci zazdrościć i wypytywać o Twoje sposoby!

Ula Wawrzynkowska | 2016-01-19

Dzięki tej książce Wasz ogród będzie kwitł przez okrągły rok .Tyle porad ile dusza zapragnie.

kww | 2011-02-21
Mansfield | 2018-05-27