Upojne noce

Cykl: Dzieci sztormu (tom 34)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Floyelsnetter
romans, saga norweska
Amanda

Synne i Edvard spotykają się potajemnie, a ich przyjaźń powoli przeradza się w silniejsze uczucie. Jest jednak ktoś, kto bacznie ich obserwuje i szykuje zemstę. Tymczasem w Kragero Sara czeka na Christophe'a. Ten jednak coraz częściej odwiedza Catherine, której stan stale się pogarsza. Na Jomfruland przybywa ze stolicy kuzynka Catherine - Adeline. To ona dowiaduje się prawdy o Christophe'ie i Sarze.

Christophe z niepokojem spoglądał na Adeline, najwyraźniej zdumiony jej surowymi słowami. Przecież nie przywykł do krytyki: kobiety w jego otoczeniu zawsze go podziwiały: matka, siostra oraz kobiety, które traciły dla niego serce.
- Nie potrafię zranić Catherine, ale też nie mogę odejść od Sary wyznał otwarcie. - Jesteś pewnie zaskoczona?

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie