To my! Dwa kapciuszki!

Okładka książki To my! Dwa kapciuszki! Maria Krüger
Okładka książki To my! Dwa kapciuszki!
Maria Krüger Wydawnictwo: Siedmioróg literatura dziecięca
literatura dziecięca
Siedmioróg
1997-01-01
1997-01-01

Na ebook "To my ! Dwa Kapciuszki!" trafiłam,gdy szukałam wesołej bajki dla swojej kilkuletniej córki.Autorką ksiażki jest Maria Kruger ,znana z takich tytułów jak " Karolcia" lub "Ucho,dynia,125".
Główną bohaterką jest mała Gosia ,ktorej mama kupuje niebieskie kapcie z futerkiem,noskiem i oczkami.Gosia jest zachwycona.Nosi kapciuszki cały dzień , a przed pójściem do przedszkola układa je równo przy łóżku w swoim pokoju.Od tej pory tytułowe kapciuszki mają różne, zabawne przygody.Codziennie wędrują po całym domu i poznają nowe miejsca ,np.łazenka ,kuchnia ,przedpokój.Raz nawet wybiegają na podwórko! Mają tez doczynienia z przedmiotami codziennego uzytku, są to min.nożyczki,lustro i rekawiczki.
Książkę czyta się szybko, z uśmiechem na twarzy. Nie brakuje w niej wielu ładnych ilustracji.
Moja córka chętnie słuchała jak czytam jej przed snem , często wracamy do tej ksiazki ponownie.Od tej pory codziennie dba by jej kapciuszki stały równo przy łózku.
Polecam "To my! Dwa Kapciuszki!" wszystkim maluchom.

• 5 (bardzo dobre)
  • Dzieciństwo i dorastanie
  • ✿Posiadam- wersja papierowa✿

Dodaj cytat z książki To my! Dwa kapciuszki!