Błękitni z latającego talerza

Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7254-310-0
Wiola-M

(z okładki) - Przestaniesz się wygłupiać? - rzuciłem. - Uroczo wyglądaliście trzymając się za ręce. - Wilga znowu mrugnęła do mnie. - Zobaczyłem przypadkiem. - Nie było żadnego trzymania rąk - powiedziałem. - Ledwo dotknąłem jej łokcia, przypadkiem podczas rozmowy. Dobrze wiesz, jeśli nas widziałaś. Wilga przystanęła. Zerwała długie źdźbło trawy, rozgryzła je. Wzruszyła ramionami. - Jak gdybym...

(z okładki)
- Przestaniesz się wygłupiać? - rzuciłem.
Wilga przystanęła. Zerwała długie źdźbło trawy, rozgryzła je. Wzruszyła ramionami. - Jak gdybym była twoją dziewczyną. Naprawdę myślisz, że mnie to obchodzi?

Jędrek | 2013-09-12
Przeczytana: 01 stycznia 1972

Takie fajne wplątanie w życie zwykłych nastolatków elementów zachodniego luksusu turystów jaki robi na nich wrażenie, a nawet całkiem kosmicznej technologii obcych. Czytałem to w odcinkach na łamach pisemka "Płomyk".

muszka_aguszka | 2016-08-25

Bardzo miło wspominam tę książkę z czasów gimnazjum. Lekka, przyjemna historia młodzieńczej miłości wakacyjnej, o jakiej nastolatki bardzo lubią czytać.

Agnieszka | 2016-09-04
Nikosia | 2016-08-20