Prawdziwe życie

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
gosieq

Książka pokazująca, że w prawdziwym życiu liczą się pozytywne wartości, zainteresowania, bezinteresowna przyjaźń i miłość, że życie staje się prawdziwsze, jeżeli myśli się nie tylko o sobie i o dobrach materialnych, czy zabawie. Prawdziwy smak życia czuje ten, który ma przyjaciół, a nie pochlebców. Ten, który idąc na spacer do lasu podgląda kwitnące konwalie, a nie kłusuje na sarny i...

Prawdziwy smak życia czuje ten, który ma przyjaciół, a nie pochlebców. Ten, który idąc na spacer do lasu podgląda kwitnące konwalie, a nie kłusuje na sarny i jeże.
Prawdziwie żyje młody człowiek nie podpadający pod nazwę "Mamodajek" - sam umie zapracować na swoje potrzeby.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie