Niezwykły Ursus

978-83-926805-0-5
Ursus, dzielnica Warszawy, historia
historia
Magdalena

Jerzy Domżalski jest historykiem i dziennikarzem. W 2002 roku wydał książkę "Wiek XX w Ursusie", które wzbudziła duże zainteresowanie czytelników. Była nagrodzona przez Towarzystwo Miłośników Historii, miała też dobre recenzje. Zbiór felietonów historycznych "Niezwykły Ursus" jest kontynuacją "XX wieku w Ursusie". Stanowi II tom tamtej książki. Wydawnictwo ma nadzieję, że będzie przyjęty tak...

Zbiór felietonów historycznych "Niezwykły Ursus" jest kontynuacją "XX wieku w Ursusie". Stanowi II tom tamtej książki. Wydawnictwo ma nadzieję, że będzie przyjęty tak samo życzliwie.

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gripper | 2017-07-23
Przeczytana: 21 lipca 2017

Felietony pana Domżalskiego (ta oraz dwie pozostałe książki) są lekturą bardzo przyjemną, a do dają wiele komuś, kto chciałby poznać historię Ursusa. Okazuje się, że tutaj wiele niepozornych miejsc było świadkami niesamowitych wydarzeń. Polecam.

Magdalena | 2013-01-11
Przeczytana: 07 stycznia 2013