Hyouka. You can't escape / The niece of time

氷菓
japoński
hidden_dragon

Historia krąży wokół Houtarou, niezbyt chętnego do angażowania się w cokolwiek chłopca. Jednak starsza siostra zmusza go do przystąpienie do klubu miłośników literatury klasycznej. Tam poznaje: Chitanda - spokojną i piękną dziewczynę, która gdy już czymś się zainteresuje (i powie: "To jest ciekawe"), to nie potrafi odpuścić; Fukube - uśmiechniętego chłopca o niesamowitej pamięci; oraz Ibara - niską dziewczynę zakochaną w Fukube, lecz ciągle unikającą jego zalotów. Razem rozpoczynają dochodzenie w sprawie, która miała miejsce 33 lata temu. Wskazówki do sprawy ukryte są w kolekcji prac członka Klubu Koten. Kolekcja nosi tytuł: "Hyouka".

SeoRan | 2016-01-29
Przeczytana: 28 stycznia 2016