Przyjaciele z Zielonego Lasu

papier
Patryczken
8,2 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Ginący Las jest pięknym zakątkiem. Niestety ludzie postanawiają go zniszczyć. Zwierzęta zamieszkujące go zmuszone są do opuszczenia swojego domu i wyruszenia do słynnego wśród zwierząt Parku Białego Jelenia. Mają nadzieję odnaleźć tam spokój i nowy dom. Lis jest ich przywódcą, a Ropucha przewodnikiem. Także mądra Sowa, stary Borsuk i jego wierny przyjaciel Kret służą pomocą w tej pełnej przygód wyprawie.

Seria o zwierzętach i przyrodzie na podstawie serialu TV Zwierzęta z Zielonego Lasu.

Polecamy

Opinie czytelników