Dyskusje o książce Folwark zwierzęcy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (styczeń 2016)
aktualne?? jaka cena za obie??
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (sierpień 2015)
Wymienię lub sprzedam:  Szare śniegi Syberii  Grzeczna dziewczynka  Blackout. Najczarniejszy scenariusz z możliwych  Niechciani  Talon  Klasa  Kurort Amnezja  Szum
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2013)
W tym kwartale jedynie 7 ksiązek, w tym 2 otrzymane w prezencie  Zaplecze Zaplecze  Zemsta Zemsta  Balladyna  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
10 lata temu